Vybrané produkty

DIC Hodinky všetko, čo potrebujete vedieť o diamantoch

Chronograph & Complete Calendar

Tento model hodiniek patrí v ponuke modelov značky DIC k najkomplexnejším a najzložitejším. Svojmu majiteľovi totiž poslúžia ako úplný sprievodca časom. Je to chronograf, čo znamená, že sú hodinky vybavené funkciami pre presné meranie časových intervalov.

Day & Date

ento model patrí zdanlivo k najjednoduchším, ktoré firma DIC ponúka. Toto konštatovanie je však nutné brať s rezervou, pretože sú vybavené jedným z najkvalitnejších švajčiarskych automatických strojčekov ETA 2846, ktorý používajú vo svojich modeloch aj renomované švajčiarske hodinárske firmy.

Neprehliadnite údaj o vodotesnosti

Vlhkosť je jedným z najväčších ohrození hodinových strojčekov, ktorému čelili hodinári od počiatku hodinárskych vekov. Je nutné podotknúť, že veľmi dlho neúspešne.

Complete Calendar

Kompletný kalendár – funkcia kompletného sprievodcu časom, od sekundy cez dátum, deň a mesiac, až po ukazovateľ mesačných fáz. Milovníci presných údajov, ktoré poskytuje špeciálne upravený švajčiarsky automatický strojček ETA 9000-2824, majú v prípade tohto modelu na výber z jeho úctyhodných 36 variant.